GS Merilin (recenze): Opravdu nastolí hormonální rovnováhu?

Menopauza a její příznaky nemusí automaticky znamenat konečnou. Příjemně a sebevědomě se můžete cítit i poté, co proběhla vaše úplně poslední menstruace. Kromě zdravějšího životního stylu, který by měl zahrnovat pohyb, spánek a kvalitní stravu, vyzkoušejte volně prodejný doplněk stravy pro zralé ženy GS Merilin.

gs merilin recenze

Návaly horka a pocení, nespavost nebo přibírání na váze. Ani jeden z těchto problémů ženám v životě moc nepřidá. Zvlášť, když proti kombinaci těchto projevů menopauzy nelze často podniknout nic speciálního, ale očekává se od vás, že budete svůj život i práci zvládat stejně, jako před dvaceti lety.

Přečtěte si: Recenze FytoFEM

 

Toto přelomové období však nemusíte pouze přetrpět. Zvlášť, když zdravou životosprávu můžete podpořit dlouhodobým užíváním přírodního doplňku stravy s obsahem vitamínů, fytoestrogenů a dalších látek, které mohou podpořit normální hladinu energie, hormonální rovnováhu a uvědomění, že ještě rozhodně nepatříte do starého železa.

💡  Nakupujte bezpečně: GS Merilin nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na menopauzu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  GS Merilin na Benu.cz

Může být vaším dobrým spojencem GS Merilin?

O GS Merilin

 

✅ GS Merilin je přírodní a nehormonální doplněk stravy od známé značky GS. Zajímavostí je, že jde o doplněk stravy nové generace, jehož užívání může podpořit vaši celkovou spokojenost se životem v náročném období perimenopauzy a menopauzy, kdy dochází k poklesu ženských pohlavních hormonů. Ve srovnání s předchozí variantou má dokonce dvakrát silnější složení.

Tip redakce – GS Merilings merilin recenze produktu

🌿 Přírodní  doplněk stravy

✅ ověřené bylinné extrakty
✅ Přírodní a nehormonální
✅ podporuje menopauzální komfort
✅ přispíva i k menstruačnímu komfortu

 

 

Co najdeme uvnitř?

Ve složení ✅ GS Merilin objevíme vitamíny, bylinky a další zajímavé látky,  které mohou přispět ke zmírnění návalů horka a pocení.  Další se spojují s podporou normální nálady, normálním stavem kostní hmoty či s podporou zklidnění a spánku.

Konkrétně v jejich průřezu najdeme:

  • Indický ženšen
  • Ploštičník hroznatý
  • Drmek obecný
  • Šácholan lékařský
  • Vitamín B6
  • Hořčík
  • Vápník
  • Vitamín D3

Kompletní složení

Složka V 1 tabletě RHP*
Ploštičník hroznatý 40 mg
Indický ženšen 80 mg
Drmek obecný 120 mg
Šácholan lékařský 50 mg
Vitamin B6 1,4 µg 100 %
Vitamin D3 10 µg 200 %
Hořčík 60 mg 16 %
Vápník 125 mg 15 %
*RHP – referenční hodnota příjmu

I když ve složení není tolik složek, jako ve volně prodejném doplňku stravy na menopauzu Womeno, i přesto vypadá dobře a bude jistě mnoha ženám plně vyhovovat.

Co o něm říkají uživatelky?

Zkušeností s ✅ GS Merilin je mnoho. Konkrétně na srovnávači zboží Heureka je s ním spokojeno 93 % žen, což není vůbec málo.

Podle dam se tento doplněk stravy velmi snadno polyká a vyhovuje jim i uživatelsky přívětivé užívání. S postupující délkou užívání mnohé dokonce zaznamenaly omezení návalů horka a pocení a vnímají, že mají mnohem lepší náladu. Další ženy zase kladně hodnotí klidnější spánek, za což může především withanie snodárná (indický ženšen).

Pokud se tedy budeme řídit slovy žen, ✅ GS Merilin a jeho užívání vám můžeme jedině doporučit.

Jaké existují alternativy GS Merilin?

Chcete si porovnat doplněk stravy GS Merilin s dalšími přípravky? Napsali jsme pro vás další recenze, které vám usnadní výběr. Recenze na doplněk stravy Womeno, FytoFem, Elli MenoOsteo FORTE nebo Menox 45.

 

Také máte s GS Merilin kladnou zkušenost?

Napsat komentář